Sayfa Başına Dön
×
ANASAYFA
ÖZEL TUTKU
YAŞLI BAKIM MERKEZİ
ÖZEL TUTKU
BAKIM MERKEZİ 1 / BEDENSEL
ÖZEL TUTKU
BAKIM MERKEZİ 2 / RUHSAL

KURUMSAL Hakkımızda Kurucumuz Ekibimiz Bilgi Alın
HİZMETLERİMİZ Bakım Hizmetlerimiz Psiko-Sosyal Hizmetler Sağlık Hizmetlerimiz Beslenme Aktivitelerimiz
GALERİ Fotoğraf Galerisi 360 Sanal Tur
HASTA KABUL ŞARTLARI DUYURULAR BLOG İLETİŞİM

5 Şubat 2010 yılında hizmete açıldık. Kurucumuz Nuriye ÇALIŞ 23 yıllık hemşirelik deneyiminden sonra emekli olmuştur. 7 ay özel bakım merkezinde çalıştıktan sonra tutkuyla bağlandığı bu hizmeti kendi bakım merkezinde sürdürmeye karar vermiştir.

KURUCUMUMUZDAN

Benim için en önemli şey iyilik yapmak. Çünkü hayatım boyunca beklemediğim kadar olumlu şeylerle karşılaştım. Kendi kendime bunlara cevap ararken tek cevap buldum oda iyi niyetli olmamdı. Ve hedefim hep bu yönde oldu. İnsanların hiçbir çare aramalarına gerek olmadığını düşünüyorum.İnancınız varsa iyi niyetlerinize yeni tohumlar ekleyerek devasa boyutta ormanlar oluşturabilirsiniz. Karşınızda sürekli aralanan güzel kapılar göreceksiniz. O kapılardan hepsine giremeseniz bile yakınlarınızın o kapılardan geçmesine vesile olursunuz. Bu da bu kısa ömrümüzde bizi mutlu etmeye yeter de artar bile...

Gözümüzün önündekileri görmek hiç de zor değil. Yeter ki bir bakın ve iyiliğin, iç huzurun, hoşgörünün tadına varın.Ben böyle bir işyerinde çalışarak yorulduğumu anlamadan, hastalanmadan gülerek mutlu olmayı keşfettim. Ve bu yolda beni yıllardır tanıyanların desteğiyle yürümek istiyorum.

Tüm canlıları karşılıksız sevmeyi bu hizmet sektöründe öğrendim. Bana bu mutluluğu yaşatan herkese sonsuz şükranlarımı sunarım.

Nuriye ÇALIŞ