Sayfa Başına Dön
×
ANASAYFA
ÖZEL TUTKU
YAŞLI BAKIM MERKEZİ
ÖZEL TUTKU
BAKIM MERKEZİ 1 / BEDENSEL
ÖZEL TUTKU
BAKIM MERKEZİ 2 / RUHSAL

KURUMSAL Hakkımızda Kurucumuz Ekibimiz Bilgi Alın
HİZMETLERİMİZ Bakım Hizmetlerimiz Psiko-Sosyal Hizmetler Sağlık Hizmetlerimiz Beslenme Aktivitelerimiz
GALERİ Fotoğraf Galerisi 360 Sanal Tur
HASTA KABUL ŞARTLARI DUYURULAR BLOG İLETİŞİM

ANTALYA YAŞLI, RUHSAL VE BEDENSEL ENGELLİ
TUTKU BAKIM MERKEZİ

Hakkımızda

19 yaş ve üzeri kadın, erkek ruhsal engelli ,bedensel engelli ve 55 yaş üstü yaşlı bireylerin psikiyatrik ,nörolojik ve kronik rahatsızlıkları nedeniyle düzenli bakım ihtiyacı olan, hayatlarını bağımsız olarak idame ettiremeyen kişilere; günlük yaşam kalitesini koruyabilecek gözetim ve destekle 7 gün 24 saat hotel konforunda profesyonel hizmet sunulmaktadır.

Odalarımız modern, şık ve ihtiyaca göre düzenlenmiştir. Tek, iki ve üç kişilik odalarımızda balkon, banyo, tuvalet, televizyon, klima, buzdolabı, kişisel dolaplar mevcuttur. Ayrıca her katımızda hastalarımızın güzel vakit geçirmesi için grup etkinlik odaları ve internet erişimi bulunmaktadır. Binamız klima ile ısıtılmakta olup, 24 saat sıcak su imkânı mevcuttur. Hastane(sedyeli) asansörü ve bahçesi bulunmaktadır. Binamız 24 saat içten ve dıştan kamera sistemi ile izlenmektedir.

Gerekli durumlarda engelli bireylerimiz kurum aracımız ile hastanelerde uzman doktorlarca tedavi edilmekte olup hastaneye yatış yapılması durumunda hastalarımıza refakatçi desteği sağlanmaktadır.

Kuruluşlarımızda alanında deneyimli samimi, güvenilir ve sorumluluğunun bilincinde olan  uzman doktor, sosyal çalışmacı, psikolog, hemşire, fizyoterapist, üniversite mezunu bakım personelleri oluşan ekibimizle sürekli sizlerin yanınızdayız. Tanışmak ve binamızı görmeniz için sizleri merkezimize davet ediyoruz.

Yaşlı, Bakıma İhtiyaç duyan , Ruhsal ve Bedensel Engelli, Kimsesi Olmayan bireylerin bakım hizmetlerinden yararlanması için ayrıntılı bilgileri kurumumuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.